Konkurs talentów „Mam Talent”

W dniu 23 maja w naszej szkole odbył się konkurs talentów „Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności, zainteresowania i pasje.
Wszyscy uczestnicy konkursu, mimo towarzyszącej tremy, spisali się świetnie. Zaprezentowali w swoich występach nieprzeciętne talenty wokalne, muzyczne, taneczne, recytatorskie, sportowe i plastyczne, które były żywiołowo oklaskiwane przez publiczność. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury w składzie p. Aleksandra Kowina, p. Natalia Wierońska i p. Joanna Małysa mało trudności z wyłonieniem zwycięzców poszczególnych kategorii. Wyniki przedstawiamy poniżej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za udział w konkursie. Byliście wspaniali!