PARAOLIMPIADA SP4 2023/2024!

Nowy tydzień rozpoczęliśmy pełni energii, gdyż w poniedziałek w naszej Szkole odbywała się Paraolimpiada, czyli Olimpiada Sportowa dla wszystkich uczniów niepełnosprawnych.

Była ona podzielona na 2 grupy: I grupa to klasy 1-4, II grupa to klasy 5-8. Nasi nauczyciele przygotowali różne zadania ruchowe i ćwiczenia sportowe, dopasowane do możliwości psychofizycznych każdego ucznia. Dzięki temu każdy z nas mógł wykonywać wszystkie ćwiczenia na miarę własnych możliwości. Nikt z nikim nie rywalizował, nie walczyliśmy o miejsca, tylko świetnie się wszyscy bawiliśmy. Na zakończenie rozgrywek każdy z uczestników otrzymał prezent, w którym znajdowały się słodycze, gadżety i wejściówki do wielu okolicznych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu nasza zabawa będzie trwać dużo dłużej.

Dziękujemy organizatorom tej Olimpiady, czyli naszym paniom: Katarzynie Zacharskiej, Angelice Paleczny, Joannie Biczak i fantastycznemu wuefiście, panu Alanowi Matusiakowi. Dziękujemy też sponsorom, którzy dzięki swoim prezentom wywołali uśmiech na twarzach wszystkich uczestników. Nasi Darczyńcy to:

Apilandia
Park Rozrywki Fantazja
Czarny Groń
Zatorland
Zakład Gospodarki Komunalnej
Ogrody Urody
RobotoMat
Firma Ziaja
Pani Klaudia P.
Państwo Agnieszka i Adam S.
Pani Agnieszka S.
Pani Edyta K.
Pan Patryk S.
Sklepik Szkolna Żabka

Mimo tego, że impreza dopiero się zakończyła, już nie możemy się doczekać Paraolimpiady w przyszłym roku! Słyszeliśmy, że to będzie jeszcze fajniejsza impreza. Do zobaczenia!