Warsztaty Fundacji ING Dzieciom

Warsztaty  Fundacji ING Dzieciom
Uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami, p. Renatą Prus, p. Moniką Nowak -Kowalską, p. Małgorzatą Tucin oraz p. Marią Bury, mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez wolontariuszkę z Fundacji ING Dzieciom
Uczniowie wszystkich klas trzecich wraz z wychowawcami, p. Renatą Prus, p. Moniką Nowak -Kowalską, p. Małgorzatą Tucin oraz p. Marią Bury, mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez wolontariuszkę z Fundacji ING Dzieciom, która to fundacja współpracuje z Rodzinną Fundacją Czepczyńskich - fundatorami 30 książek pt. ABC ekonomii oraz zestawów edukacyjnych dla wychowawców. Książki te wzbogacą szkolną bibliotekę będą cennym źródłem wiedzy dla wszystkich uczniów. Na warsztatach uczniowie wykonywali karty pracy, m.in. wymarzoną kartę bankomatową, mieli okazję poznać dawne polskie i obce waluty oraz dowiedzieć się ciekawych faktów na temat pochodzenie pieniędzy.

Koordynatorem projektu była p. Monika Wnętrzak.