Zapraszamy uczniów klas 4 - 8 do udziału w Szkolnym Konkursie Talentów!

ODWAŻ SIĘ, PRZYJDŹ I POKAŻ SWÓJ POTENCJAŁ!
Szczegóły w regulaminie i u Pani Aleksandry Kowiny.

Przesłuchania 23 maja (od 12.55, sala nr 4).
Zgłoszenia u Pani Aleksandry Kowiny do 20 maja.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU „ MAM TALENT”

ORGANIZATOR: Aleksandra Kowina, Joanna Małysa, Natalia Wierońska

CELE KONKURSU: • popularyzowanie działań artystycznych

rozwijanie kreatywności młodzieży

promowanie młodych talentów

rozwijanie zainteresowań uczniów

promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu

wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadających różnorakie talenty i umiejętności

UCZESTNICY KONKURSU: Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie , którzy chcą zaprezentować na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń lub grupa uczniów (do 4 osób).

TERMIN KONKURSU: 23. 05.2024r. (czwartek)

FORMA KONKURSU: Krótka prezentacja: • śpiew • taniec • zaprezentowanie umiejętności gawędziarskich • pokaz umiejętności gry aktorskiej • pokaz sprawności fizycznej • prezentacja treści kabaretowych • małe formy teatralne • gra na dowolnym instrumencie • recytacja • występy sportowo-akrobatyczne • zdolności manualne (np. origami) lub plastyczne • inne . . .

INFORMACJE OGÓLNE: • Prezentacja nie może być dłuższa niż 5 minut w przypadku występów indywidualnych i grup do 3 osób. • Wykonawca może wystąpić z własnym akompaniamentem lub podkładem muzycznym (nagranym na na pendrive – mp3 ,opatrzonym imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz tytułem).

W przypadku talentu plastycznego (lub innego manualnego) uczeń wykonuje pracę plastyczną w czasie trwania imprezy (ok. 30 min.). Uczeń ma zapewniony „kącik pracy”, przynosi jednak własne przybory.

Uczniowie prezentują swoje umiejętności według przyznanych wcześniej kolejnych numerów. • Talenty uczestników oceniać będzie jury złożone z wybranych nauczycieli i przedstawicieli uczniów. • Jury przyznaje punkty za każdy występ w skali 1 do 6.

1-wydaje nam się, że to nie jest konkurs na miarę Twoich możliwości

2-może powinieneś zastanowić się nad zmiana kategorii?

3-kto wie, kto wie...

4-Twojemu talentowi mówimy nasze zdecydowane...może być.

5-może będziesz wielki

6- masz talent!!! •

O wyniku decyduje suma punktów.

Laureaci wystąpią podczas uroczystości Dnia Matki w dniu 3 VI o godzinie 17.00